تاریخچه دیوید جونز

t1

David Jones

تاریخچه دیوید جونز

David Jones با یک تاجر اهل ویلز به نام هوبارت چارلز اپلتون در لندن ملاقات کرد اپلتون یک فروشگاه در سیدنی در سال 1825 تأسیس کرد و جونز پس از همکاری با اپلتون در سال 1835 به استرالیا نقل مکان کرد (فروشگاه سیدنی شناخته شده است به عنوان اپلتون و جونز) هنگامی که این مشارکت در سال 1838 منحل شد David Jones کسب و کار خود را به گوشه ای از خیابان جرج و باراک لین انتقال داد و و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در بیش از 50 کشور جهان دارای نمایندگی می باشد .

David Jones در سال 1856 از مدیریت فعال کسب و کار بازنشسته شده بود چند سال بعد زمانی که شرکت شکست خورده بود او به مدیریت امور خود بازگشت و در چند سال به طور کامل تمام تعهدات خود را به طلبکاران انجام داد.

در سال 1887 فروشگاه جورج بازسازی شد و امکانات پست الکترونیکی سفارش معرفی شد. کارخانه در خیابان مارلبرو، سیدنی به منظور کاهش تکیه بر کالاهای وارداتی افتتاح شد.

پس از مرگ بنیانگذار پسرش ادوارد لوید جونز رهبری این شرکت را در سن 18 سالگی به عهده گرفت. دیوید جونز قبل از آن یک شرکت خصوصی بود اما در سال 1906 آن را تبدیل به یک شرکت دولتی کرد.

 • درباره ما

  گالری کیف پرنسس نماینده رسمی کیف‌های زنانه دیوید جونز فرانسه در ایران افتخار دارد محصولات جدید هر فصل را در مدل‌ها و رنگ بندی مد روز جهان با قیمت هایی باور نکردنی و کیفیتی بی نظیر به مشتریان خود ارایه نماید.
 • سیستم اطلاع رسانی

  در صورت تمایل به عضویت در سیستم اطلاع رسانی پیامکی مدل های جدید کیف دیوید جونز فرانسه عدد 5 را به شماره02144227860 پیامک نمایید.
 • اطلاعات تماس

  آدرس: تهران، فلکه اول صادقیه ، مجتمع تجاری پردیس ، طبقه همکف ، پلاک 13
 • شماره تماس: 44227860 - 44227859
  با مدیریت: علیرضا محرابی
  Instagram: Davidjones_princess
  E-mail: alirezaa.mehrabi@yahoo.com
  Website: www.princess-bag.com